Vycházky za historií

Vzhledem k nutnosti zrušení jarního cyklu vycházek za historií jsme pro Vás připravili mimořádný letní cyklus vycházek za historií, který začne 4. 6. 2020 a potrvá do konce června. Každý týden bude jedna vycházka a každou neděli jeden výlet. Během vycházek a výletů budou platit mimořádná hygienická opatření, která budeme upřesňovat v souladu s aktuálními nařízeními vlády ČR.

Přijměte naše pozvání a pojďte společně s odborníky prozkoumat památky. Během pravidelných čtvrtečních vycházek za historií navštívíme veřejnosti běžně nepřístupné objekty a seznámíme se s jejich stavebním vývojem, i s životními příběhy jejich obyvatel. Pro každého návštěvníka je připravena sbírková karta se zajímavými informacemi, fotografiemi a dobovými materiály úzce souvisejícími s daným objektem. Součástí jednotlivých cyklů Vycházek za historií jsou i zájezdy za historií, které Vám ukáží krásu i bohatou historii jižních Čech. Nově Vám nabízíme možnost zakoupit pro své blízké dárkový poukaz s permanentkou na jarní či podzimní cyklus vycházek za historií. Nabízíme možnost zakoupení permanentky na 6 Vycházek za cenu 5. vstupné

  • Studenti do 26 let a senioři nad 60 let 150,- Kč Permanentka 750,-
  • Ostatní 180,- Kč Permanentka 900,-

Permanentku nelze uplatnit na zájezd. Cena zájezdů je uvedena u každého zájezdu zvlášť. Změna programu vyhrazena. Vstupenky pouze na předběžné rezervace.

Vycházka musí být uhrazena nejpozději 3 dny před vycházkou a výlet musí být uhrazen nejpozději 14 dní před akcí, jinak rezervace propadá. Platba na místě není možná. V případě neúčasti na vycházce či výletu se peníze nevracejí! Koupě permanentky neznamená automaticky rezervované místo na akci. Je třeba se vždy předem přihlásit. Tím, že nám dáte včas vědět zrušení své rezervace, dáte šanci ostatním náhradníkům. Nezrušené rezervace min. 3 dny před vycházkou, vám budou účtovány v plné výši. Veškeré zakoupené permanentky platí pouze do konce roku 2020, nelze je převádět do dalšího roku.

Výpis vycházek