Vycházky za historií

Přijměte naše pozvání a pojďte společně s odborníky prozkoumat památky. Během pravidelných čtvrtečních vycházek za historií navštívíme veřejnosti běžně nepřístupné objekty a seznámíme se s jejich stavebním vývojem, i s životními příběhy jejich obyvatel. Pro každého návštěvníka je připravena sbírková karta se zajímavými informacemi, fotografiemi a dobovými materiály úzce souvisejícími s daným objektem. Součástí jednotlivých cyklů Vycházek za historií jsou i zájezdy za historií, které Vám ukáží krásu i bohatou historii jižních Čech. Nově Vám nabízíme možnost zakoupit pro své blízké dárkový poukaz s permanentkou na jarní či podzimní cyklus vycházek za historií. Nabízíme možnost zakoupení permanentky na 5 Vycházek.

  • Studenti do 26 let a senioři nad 60 let 150,- Kč Permanentka 600,-
  • Ostatní 180,- Kč Permanentka 750,-

Permanentku nelze uplatnit na zájezd. Cena zájezdů je uvedena u každého zájezdu zvlášť. Změna programu vyhrazena. Vstupenky pouze na předběžné rezervace.

Rezervace na jarní cyklus se přijímají od 2022 od 9:00 hod.!!!!!!

Rezervaci prosím proveďte jako v předchozím cyklu jedním z možných způsobů:

  • nejlépe přes naše webové stránky https://kulturkontakt.cz/rezervace-vychazek/. Aktuální systém na rezervace bude včas spuštěný.
  • emailem na adresu: kancelar@kultur-kontakt.cz
  • telefonicky: 777 113 437
  • osobně – pouze pondělí až čtvrtek 9 – 11:30 – prosím dodržujte rozestupy, pokud budete chtít použít desinfekci, bude připravena u vchodu. Do kanceláře vstupujte jednotlivě. Použijte respirátor.

Prosím vyčkejte na potvrzující email, který Vám během dne zašleme.

Vycházka musí být uhrazena nejpozději 3 dny před vycházkou a výlet musí být uhrazen nejpozději 14 dní před akcí, jinak rezervace propadá. Platba na místě není možná. V případě neúčasti na vycházce či výletu se peníze nevracejí! Koupě permanentky neznamená automaticky rezervované místo na akci. Je třeba se vždy předem přihlásit. Tím, že nám dáte včas vědět zrušení své rezervace, dáte šanci ostatním náhradníkům. Nezrušené rezervace min. 3 dny před vycházkou Vám budou účtovány v plné výši. V roce 2022 lze uplatnit pouze pernamentky zakoupené na rok 2022.

Z důvodu nařízení Vlády ČR prosíme o dodržování protiepidemických opatření – dodržujte rozestupy a mějte vevnitřních prostorách po celou dobu nasazený respirátor!

Vstup na vycházku je povolený pouze po předložení:

  • potvrzení o očkování – minimálně 14 dní po ukončení
  • potvrzení o prodělání nemoci covid-19 max před 180 dny
  • mladiství 12 – 18 let, kontraindikace k očkování nebo rozočkované osoby: PCR test ne starší než 72 hod
  • u dětí do 12 let se testování nevyžaduje