Vycházky za historií

Přijměte naše pozvání a pojďte společně s odborníky prozkoumat památky. Během pravidelných čtvrtečních vycházek za historií navštívíme veřejnosti běžně nepřístupné objekty a seznámíme se s jejich stavebním vývojem, i s životními příběhy jejich obyvatel. Pro každého návštěvníka je připravena sbírková karta se zajímavými informacemi, fotografiemi a dobovými materiály úzce souvisejícími s daným objektem. Součástí jednotlivých cyklů Vycházek za historií jsou i výlety za historií, které Vám ukáží krásu i bohatou historii jižních Čech. Nově Vám nabízíme možnost zakoupit pro své blízké dárkový poukaz s permanentkou na jarní či podzimní cyklus vycházek za historií.

Cena vycházek:

  • Studenti do 26 let a senioři nad 65 let 170,- Kč
  • Ostatní 200,- Kč

Cena permanentek:

  • Studenti do 26 let a senioři nad 65 let 900,- Kč
  • Ostatní 1080,- Kč

Permanentku nelze uplatnit na výlet. Cena výletů je uvedena u každého výletu zvlášť. Změna programu vyhrazena. Vstupenky pouze na předběžné rezervace.

REZERVACE NA JARNÍ CYKLUS PŘIJÍMÁME OD 14. 3. 2023 OD 9:00!!!! Na dřívější rezervace nebereme zřetel a neodpovídáme na ně.

Rezervaci prosím proveďte jako v předchozím cyklu jedním z možných způsobů:

  • nejlépe přes naše webové stránky https://kulturkontakt.cz/rezervace-vychazek/. Aktuální systém na rezervace bude včas spuštěný.
  • emailem na adresu: kancelar@kultur-kontakt.cz
  • telefonicky: 777 113 437
  • osobně – pouze pondělí až čtvrtek 9 – 11:30

Prosím vyčkejte na potvrzující email, který Vám během dne zašleme.

Vycházka musí být uhrazena nejpozději 3 dny před vycházkou a výlet musí být uhrazen nejpozději 14 dní před akcí, jinak rezervace propadá. Platba na místě není možná. V případě neúčasti na vycházce či výletu se peníze nevracejí! Koupě permanentky neznamená automaticky rezervované místo na akci. Je třeba se vždy předem přihlásit. Tím, že nám dáte včas vědět zrušení své rezervace, dáte šanci ostatním náhradníkům. Nezrušené rezervace min. 3 dny před vycházkou Vám budou účtovány v plné výši. V roce 2023 lze uplatnit pouze permanentky zakoupené na rok 2023, nelze je převádět do dalšího roku.