Vycházky za historií

Přijměte naše pozvání a pojďte společně s odborníky prozkoumat památky. Během pravidelných čtvrtečních vycházek za historií navštívíme veřejnosti běžně nepřístupné objekty a seznámíme se s jejich stavebním vývojem, i s životními příběhy jejich obyvatel. Pro každého návštěvníka je připravena sbírková karta se zajímavými informacemi, fotografiemi a dobovými materiály úzce souvisejícími s daným objektem. Součástí jednotlivých cyklů Vycházek za historií jsou i výlety za historií, které Vám ukáží krásu i bohatou historii jižních Čech. Nově Vám nabízíme možnost zakoupit pro své blízké dárkový poukaz s permanentkou na jarní či podzimní cyklus vycházek za historií.

Cena vycházek:

  • Studenti do 26 let a senioři nad 65 let 180,- Kč
  • Ostatní 200,- Kč

Cena permanentek:

  • Studenti do 26 let a senioři nad 65 let 1 000,- Kč
  • Ostatní 1 100,- Kč

Permanentku nelze uplatnit na výlet. Cena výletů je uvedena u každého výletu zvlášť. Změna programu vyhrazena. Vstupenky pouze na předběžné rezervace.

Rezervaci prosím proveďte jako v předchozím cyklu jedním z možných způsobů:

Prosím vyčkejte na potvrzující email, který Vám během dne zašleme.

Rezervace jsou na jméno, vstupenky neposíláme. Po úhradě se dostavte v den konání a nahlašte jméno na které jste provedli rezervaci.

Vycházka musí být uhrazena nejpozději 1 týden před vycházkou a výlet musí být uhrazen nejpozději 14 dní před akcí, jinak rezervace propadá. Platba na místě není možná. V případě neúčasti na vycházce či výletu se peníze nevracejí! Koupě permanentky neznamená automaticky rezervované místo na akci. Je třeba se vždy předem přihlásit. Tím, že nám dáte včas vědět zrušení své rezervace, dáte šanci ostatním náhradníkům. Nezrušené rezervace min. týden před vycházkou Vám budou účtovány v plné výši. V roce 2024 lze uplatnit pouze permanentky zakoupené na rok 2024, nelze je převádět do dalšího roku.