Rezervace vycházek

REZERVACE PŘIJÍMÁME OD 14. 5. OD 9:00 HOD.  

Rezervace na letní cyklus provádějte prosím prostřednictvím těchto webových stránek, Rezervaci Vám vždy do e.mailu potvrdíme a přidělíme variabilní symbol pro provedení platby. Bez tohoto potvrzení je rezervace neplatná.
Telefonické rezervace přijímáme každý den 9 – 11 hod. na čísle 777 113 437.
Kancelář je prozatím stále uzavřená, k dispozici Vám osobně budeme pouze ve čtvrtek 14. a 28. 5. v čase 9 – 11:30 hod. V průběhu června pak vždy v úterý a středu 9:30 – 12:30 hod.

Vámi již zakoupené pernamentky i uhrazené peníze použijeme k úhradě Vašich nově rezervovaných výletů a vycházek. V případě, že si z letního cyklu nevyberete, budou Vám již uhrazené peníze pochopitelně vráceny.

Vycházka musí být uhrazena nejpozději 3 dny před vycházkou a výlet musí být uhrazen nejpozději 14 dní před akcí, jinak rezervace propadá. Platba na místě není možná. Platbu lze uvést převodem z účtu, či osobně v Agentuře Kultur-Kontakt Po-Pá 9,00 – 13,00 hod. V případě neúčasti na vycházce či výletu se peníze nevracejí! Koupě permanentky neznamená automaticky rezervované místo na akci. Je třeba se vždy předem přihlásit. Tím, že nám dáte včas vědět zrušení své rezervace, dáte šanci ostatním náhradníkům. Nezrušené rezervace min. 3 dny před vycházkou, vám budou účtovány v plné výši. Veškeré zakoupené permanentky platí pouze do konce roku 2020, nelze je převádět do dalšího roku.

Rezervační formulář je pouze pro jednu osobu: