Cestovka

Agentura Kultur-Kontakt není klasickou cestovní kanceláří, ale cestovní agenturou zprostředkovávající pobyty od léty prověřených cestovních kanceláří, se kterými agentura spolupracuje již od doby svého založení od roku 1999
Bližší informace a nabídkové katalogy naleznete buď na uvedených odkazech, nebo Vám je rádi poskytneme v naší kanceláři, kde můžete též obdržet přihlášku a zaplatit Vámi vybraný zájezd. Připomínáme, že školní zájezdy a letní tábory naleznete podrobněji na jiném místě našich stránek.

Provizní prodejci:
CK ATIS – Specializace na pobyty v České a Slovenské republice se zaměřením na rodinnou rekreaci a vlastní dopravu klienta. Velký výběr pobytů v zahraničí s vlastní dopravou. V katalogu Atisu naleznete zajímavé projekty, jako je: „Dovolená s dětmi“, „Dovolená pro zralý věk“, „Dovolená za babku“, „Dovolená jako na zámku“ – jezme pijme užívejme, lázně, relaxace, letní tábory a mnoho dalšího.
CK ZABLOUDIL – Specializace na netradiční sporty, jakými jsou rafting a paraglaidink, letní zálesácké tábory, cvičení pro ženy, cykloturistiku.