Letní zálesácký tábor Nesměň 2020

S napětím jsme očekávali rozhodnutí vlády ohledně konání letních táborů a ano, i letos můžeme tábor uskutečnit :-)  Bude třeba hodně věcí, které jsme léta dělali nějakým způsobem, letos dělat zcela jinak, abychom zajistili bezpečnost a ochranu zdraví Vašich dětí. Nebojte se, program to neovlivní, připravíme vše tak, aby si děti tábor společně užily. Například zrušíme expedici a návštěvní den, více budeme s dětmi pracovat po oddílech, děti nesmí do kuchyně a stravovat se budou též po oddílech, musíme vyčlenit více WC pro ošetřovnu, kuchyň atd. musíme přidělat na WC omyvatelná prkénka, zajistit mytí rukou v teplé vodě, udělat místo pro ručníky dětí, změnit čestné prohlášení rodičů a spoustu dalších drobností. Ale zvládli jsme horší věci a tak nevidíme důvod, proč se tím nechat odradit od organizace tábora. Nemějte strach. Vše zvládneme a o Vaše děti se dobře postaráme, ostatně činíme tak již 30 let!!!

Pára…

Víte, že člověk využívá páru teprve velmi krátkou dobu? Pouhých 200 let, ne víc. „V páře je síla.“ uvědomil si před několika lety francouzský vynálezce Denis Papin. Na jeho myšlenky navázala celá řada světových vynálezců se svými objevy a patenty.

Vydejme se proto s Královskou společností po stopách těchto vynálezců a shromážděme jejich převratné objevy, které společně představíme na největší vědecké výstavě všech dob Expo v nově vybudovaném Křišťálovém paláci v Londýně, ve Velké Británii.

Termín: od 11. 7. 2020 do 25. 7. 2020 Prosíme, přivezte nám děti na tábor a podívejte se, kde děti budou trávit část svých prázdnin.

Aby se při předání a převzetí dětí v táboře nepotkalo všech skoro 100 rodičů najednou, jak tomu mnohdy bývá, rozčleníme letošní příjezd dětí na tábor do časových pásem, která Vám ještě sdělíme. Děti po příjezdu na tábor budou podrobeny zdravotní kontrole (měření teploty apod.)
Včas Vás budeme informovat.

Poplatek za tábor činí: 3 500,-Kč + 500,-Kč registrační záloha splatná do konce ledna 2020. Poplatek 3 500,-Kč možno zaplatit od 1. 1. do 15. 6. 2020. Pozor záloha ve výši 500,- Kč je nevratná.

Platba: Z důvodu aktuální bezpečnostní situace Vás prosíme o bezhotovostní platbu převodem, vystavíme Vám a zašleme fakturu. Fakturu lze vystavit pouze na částku 3 500,- Kč.

Dokumenty ke stažení:

Informace o táboře

Posudek o zdravotní způsobilosti 2020

Čestné prohlášení

Seznam doporučeného vybavení

Souhlas/nesouhlas zdravotní služby

Určení osoby oprávněné

 

Projekt se spolufinancován Statutárním městem České Budějovice a podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje.

Autor příspěvku: mareskk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..