Pozastavení činnosti Agentury Kultur-Kontakt a MAREDIV s.r.o.

Vážení přátelé,

ještě včera jsme se pro Vás snažili vymyslet náhradní řešení, jak se vycházek a výletů za historií zúčastnit, ale situace se mění, jako na bojišti, z hodiny na hodinu. Na základě vládního vyhlášení mimořádného stavu s okamžitou platností rušíme do odvolání veškeré naše akce. Všechny Vaše zakoupené vstupenky a uhrazené výlety i Vaše rezervace zůstávají v platnosti. Jakmile nám to situace dovolí, připravíme pro Vás Vycházky a výlety v náhradních termínech. Pokud Vám termín nebude vyhovovat, vrátíme Vám peníze v plné výši. Žádné storno či jiné poplatky Vám nebudeme účtovat. Nemějte strach o své vycházky ani o peníze nepřijdete.

Krásně vše vyjádřil kamarád Jaroslav Hnízdil z kapely Spolektiv. 

„Kultura lidi spojuje. Lidé díky kultuře mohou stát při sobě. Věříme, že opatrnost je nyní více než na místě a vzájemnou kulturnost chování z dnešních dnů si poneseme i do budoucna. Věříme, že současný kulturní půst brzy vystřídá kulturní hojnost.“

I my se k tomu připojujeme.

Kancelář Agentury a půjčovna kostýmů bude od pátku 13.3.2020 do odvolání zcela uzavřena. Budeme Vám k dispozic na tel. 777 113 433 či na e.mailu kancelar@kultur-kontakt.cz

Přejeme Vám hodně optimismu, přátel, kolem sebe a pozitivních myšlenek na lepší časy. Jsme s Vámi a těšíme se brzy na setkání v „lepších časech“.  Miroslav Mareš a Lenka Capůrková Agentura Kultur-Kontakt a MAREDIV s.r.o.

Když jsem hrál v divadle hru Woskovce a Vericha Těžká Barbora, zpívali jsme na závěr krásnou píseň, která mi nyní zní v hlavě čím dál častěji. Nelze se rozloučit jinak než právě touto písní  “ Nashledanou v lepších časech“.

 

Autor příspěvku: mareskk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *